Архив в PDF формате
Дата публикации статьи в журнале: 2019/11/13
Название журнала: Восточно Европейский Научный Журнал, Выпуск:
50, Том: 2,
Страницы в выпуске: 50-56
Автор: Іщенко Павло Васильович
, Донецький Національний медичний університет , Кандидат медичних наук
, Донецький Національний медичний університет , Кандидат медичних наук
Автор: Борисенко Анатолій Васильович
, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця , Доктор медичних наук
, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця , Доктор медичних наук
Анотация: Великий відсоток людей в світі страждає на захворювання тканин пародонту. При патологічній рухомості зубів з компонентом запалення виникає таке захворювання як пародонтит. До 90 % населення, зокрема України, страждає цією хворобою. Ця хвороба провокує патологічну хиткість зубів, що в свою чергу призводить до втрати функціональної цінності зубного ряду та ще, якщо він спровокований дефектами зубного ряду у бічній ділянці.
Лікування пародонтита у даному випадку повинно бути тільки комплексним. З ортопедичної сторони поводиться шинування як знімними та к і незнімними шинами та конструкціями з шинуючими елементами.
Нами для лікування даної патології пропонуються заявлені інтердентальні шини з екзоскелетом який складається з шини « Поліглас» та конструктивних елементів.
У дослідженні пацієнтів контрольної групи з дефектами зубного ряду використовувалися традиційні ортопедичні конструкції такі як відомі мостоподібні конструкції та звичайні шини-прототипи. У досліджуваній групі пацієнтів з дефектами зубного ряду застосовувалися мостоподібні протези звичайні, й плечові і заявлені шини ( із застосуванням стрічки «Поліглас») .
Ключевые слова:
енералізований пародонтит у стадії стабілізації
параклінічні індекси
шинуючі конструкції
Данные для цитирования:
Іщенко Павло Васильович,
Борисенко Анатолій Васильович ,
.
ДОСЛІДЖЕННЯ СТАНУ ТКАНИН ПАРОДОНТА У ПАЦІЄНТІВ З ДЕФЕКТАМИ ЗУБНОГО РЯДУ У БІЧНІЙ ДІЛЯНЦІ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЗАЯВЛЕНИХ І ТРАДИЦІЙНИХ НЕЗНІМНИХ ОРТОПЕДИЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗА ПОКАЗНИКАМИ ІГ ТА РМА (50-56). Восточно Европейский Научный Журнал. Медицинские науки. 2019/11/13;
50(2):50-56.